Книга Student’s book Part 1

Книга для учня Student’s book (Part 1) є основним компонентом комплекту Fairy English.
Дуже важливо зацікавити дитину, коли мова йде про навчання, а саме про вивчення англійської мови. Дитині потрібен яскравий і зрозумілий стимул – покажіть їй новий цікавий мультфільм англійською, поясніть, що на Новий Рік отримувати подарунки можна не лише від Діда Мороза, але й від Санта-Клауса!
Єдина умова – листи йому треба писати виключно англійською! І подорожуючи світом ти ніколи не заблукаєш, знаючи англійську. Коли стимул знайдено і дитина зацікавлена, наступний крок – це цікавий підручник і ігровий підхід до вивчення матеріалу.

Саме таким і є Fairy English! З Fairy English діти поринають у неймовірний світ пригод головного героя ельфа Елі та його друзів. Вони поблукають по його старовинному замку, пограють у хованки, завітають у джунглі,  потраплять у полон до піратів та відвідають крижаний Північний полюс. Діти зможуть не лише прочитати про ці неймовірні пригоди, а й побачити все на власні очі, адже до комплекту входять і цікаві мультфільми з субтитрами.
А аудіосупровід, записаний носієм мови, надасть можливість дитині відпрацьовувати аутентичну вимову, не полишаючи Україну.
Включає в себе уроки з таких розмовних тем: знайомство, родина, будинок і меблі, іграшки, домашні та дикі тварини, одяг, зовнішність, зимові та літні види розваг тощо; а також вправи з урахуванням всіх типів завдань:
Reading – цікаві сюжети (здебільшого діалоги), проілюстровані яскравими малюнками у підручнику, і на основі цих ілюстрацій створено мультиплікаційний фільм.
Listening – численні аудіовправи (80 % вправ у підручнику – це саме аудіовправи, озвучені носієм мови – британцем);
Writing – творчі завдання для тренування письмових навиків та закріплення граматичних конструкцій і правил;
Speaking – завдання на розвиток усного мовлення (життєві комунікативні ситуації).
А цікаві творчі завдання, веселі пісні, кросворди та наліпки не залишать байдужим жодного малюка.

До комплекту входять відео та аудіо файла, які можна безкоштовно завантажити з сайту у розділі Відео та Аудіо.

Ціна 280грн.
ціну уточнюйте

При купівлі:

90шт – 20%;

60шт – 15%;

30шт – 10%;

 


Щоб замовити підручники зараз – зателефонуйте нам! +38 (097) 025-28-11