Для батьків

Шановні батьки! Будучи мамою, я знаю, як це важливо зацікавити дитину, коли мова йде про навчання, а саме про вивчення англійської мови. Дитині потрібен яскравий і зрозумілий стимул – покажіть їй новий цікавий мультфільм англійською, поясніть, що на Новий Рік отримувати подарунки можна не лише від Діда Мороза, але й від Санта-Клауса!
Єдина умова – листи йому треба писати виключно англійською! І подорожуючи світом ти ніколи не заблукаєш, знаючи англійську. Коли стимул знайдено і дитина зацікавлена, наступний крок – це цікавий підручник і ігровий підхід до вивчення матеріалу.

Вже з перших сторінок Fairy English діти поринають у неймовірний світ пригод головного героя ельфа Елі та його друзів. Вони полетять на вечірку на Місяць, завітають до спекотної пустелі та крижаного Північного полюсу, відвідають планету Роботів, зустрінуться з Лохнеським чудовиськом у Шотландії та посмакують ласощами у Шоколадному Королівстві. Діти зможуть не лише прочитати про ці неймовірні пригоди, а й побачити все на власні очі, адже до комплекту входять і цікаві мультфільми з субтитрами.
А аудіосупровід, записаний носієм мови, надасть можливість дитині відпрацьовувати аутентичну вимову, не полишаючи Україну.

Граматичний матеріал поданий у доступній формі українською мовою, це дозволить батькам не лише перевіряти домашнє завдання, але й навчатися разом зі своєю дитиною. А цікаві творчі завдання, веселі пісні, кросворди та наліпки не залишать байдужим жодного малюка.